Firma budowlana
Gliwice Zabrze Knurów Śląsk
usługi budowlane - kontakt

Construction Development – profesjonalna budowa domów

Specjalizujemy się w budowie domów wszelkiego rodzaju od parterowych, przez podpiwniczone, po piętrowe. Realizujemy również indywidualne projekty. Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić!

Projekt

Do budowy domu niezbędnym elementem jest działka o odpowiednich wymiarach. W zależności od indywidualnych potrzeb mogą to być różne wymiary. Jeżeli już masz teren pod budowę, możemy przejść do kolejnego etapu, czyli przygotowania projektu. Można skorzystać z usług architekta lub gotowych rozwiązań. Oferujemy pomoc w ich adaptacji pod konkretną działkę i potrzeby właściciela.

Stan surowy

Następnym etapem są wszelkiego rodzaju prace związane ze stanem surowym. Chodzi tu o:

  • wykopanie fundamentów,
  • postawienie ścian parterowych, piętrowych i działowych,
  • wykonanie stropu parterowego oraz dachu.

Jest to jeden z najważniejszych punktów całej budowy domu, dlatego wykorzystujemy sprawdzone materiały i niezawodne technologie. Gwarantują, że budynek przetrwa szkodliwe działanie pogody oraz zabezpieczy wnętrze przed zimnem i wilgocią.

Prace deweloperskie i pod klucz

Następną kwestią jest wyposażenie domu we wszystkie niezbędne instalacje. Oferujemy profesjonalny montaż instalacji elektrycznych, hydraulicznych oraz gazowych. Wykonujemy też prace nad elewacją, posadzkami i ociepleniem dachu. Na samym końcu zajmujemy się wykończeniem domu. Wstawiamy parapety, malujemy pomieszczenia, montujemy sprzęt elektryczny i wykonujemy inne usługi budowlane. Zachęcamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji!

Firma budowlana ■ budowa domów “pod klucz” ■ remonty mieszkań od “A” do “Z” ■ instalacje wod/kan. CO ■ ścianki działowe ■ sufity podwieszane ■ malowanie ■ Śląsk Gliwice Zabrze Knurów