Firma budowlana
Gliwice Zabrze Knurów Śląsk
usługi budowlane - kontakt

Construction Development – usługi budowlane na Śląsku

Oferujemy usługi budowlane na Śląsku i w Małopolsce. Wykonujemy projekty domów, prace deweloperskie oraz kompleksowe remonty mieszkań. Dowiedz się więcej o ofercie!

Domy

Proponujemy wykonanie domów od podstaw do stanu pod klucz. Zajmujemy się zarówno przygotowaniem projektu, wylewaniu fundamentów, jak i stawianiem ścian oraz stropów. Gwarantujemy profesjonalny montaż instalacji elektrycznych, gazowych i hydraulicznych. Jeśli zajdzie taka potrzeba, wyburzymy ściany i rozbierzemy niepotrzebne konstrukcje stalowe. Dzięki nowoczesnemu sprzętowi zrobimy to sprawnie.

Remonty

Wykonujemy też kompleksowe remonty mieszkań. Bez względu na to, czy chcesz odświeżyć kolory ścian w pokojach, czy wymienić całe parkiety, możesz na nas liczyć. Wystarczy skontaktować się, żebyśmy dokonali wyceny prac i uzgodnili wszelkie szczegóły umowy. W wyznaczonym terminie wyślemy doświadczony zespół fachowców, który przeprowadzi wszystkie prace sprawnie, bezpiecznie i dokładnie.

Współpraca

Przez wszystkie lata działalności zrealizowaliśmy różne projekty od budowy domów jednorodzinnych parterowych, przez domy podpiwniczone, aż po wykończenie apartamentów. Za każdym razem wykonaliśmy zadanie zgodnie z wytycznymi klienta zawartymi w umowie. Gwarantujemy terminowe oddanie budynku do użytku. Zapraszamy do kontaktu!

Firma budowlana ■ budowa domów “pod klucz” ■ remonty mieszkań od “A” do “Z” ■ instalacje wod/kan. CO ■ ścianki działowe ■ sufity podwieszane ■ malowanie ■ Śląsk Gliwice Zabrze Knurów