Firma budowlana
Gliwice Zabrze Knurów Śląsk
usługi budowlane - kontakt

Budowa domów pod klucz – Ruda Śląska, Rybnik, Żory

Szukasz firmy specjalizującej się w budowie nowoczesnych domów? Jesteś we właściwym miejscu. Construction Development to zespół specjalistów w dziedzinie usług budowlanych i wykończeniowych. Specjalizujemy się w budowie domów pod klucz wszelkiego rodzaju – od parterowych, przez podpiwniczone, po piętrowe. W ramach naszych usług realizujemy również indywidualne projekty. Działamy na terenie Śląska i Małopolski, w tym szczególnie w miejscowości takich jak Ruda Śląska, Rybnik, Żory, Zabrze czy Gliwice. Zapewniamy wsparcie od adaptacji projektu budowlanego pod konkretną działkę i potrzeby właściciela, aż po budowę domu i jego wykończenie.

Budowa nowoczesnych domów to nie tylko zaprojektowanie budynku zgodnie z potrzebami przyszłych użytkowników. To przede wszystkim dobór odpowiednich materiałów, które we właściwy sposób zostaną ze sobą połączone, tworząc funkcjonalną i estetyczną całość.

Budowa nowoczesnych domów uwzględnia także zastosowanie rozwiązań, które wpłyną na obniżenie kosztów eksploatacyjnych. Kluczowa jest właściwa izolacja i zaplanowanie instalacji pozwalających zaoszczędzić. Inwestorzy, którzy zlecają takie prace, często mają bardzo sprecyzowane oczekiwania dotyczące mającego powstać obiektu, a naszą rolą jest przekształcenie ich wytycznych w gotowy budynek.

Zajmujemy się wszelkiego rodzaju pracami związanymi ze stanem surowym budynku, czyli:

  • kopaniem fundamentów,
  • stawianiem ścian parterowych, piętrowych i działowych,
  • wykonywaniem stropów parterowych i dachów.

W swojej pracy wykorzystujemy jedynie sprawdzone materiały i niezawodne technologie. Stanowią one gwarancję, że budynek przetrwa szkodliwe działanie pogody oraz zabezpieczy wnętrze przed zimnem i wilgocią.

Budowa nowoczesnych domów – pod klucz

Budowa domów pod klucz to usługa, którą inwestorzy wybierają coraz częściej. Pozwala zaoszczędzić sporo czasu i wysiłku, które trzeba poświęcić na nadzorowanie poszczególnych etapów budowy obiektu. Zlecając naszej firmie budowę domu pod klucz, wybierasz najdogodniejsze rozwiązanie. Efektem prac jest bowiem mieszkanie gotowe do użytku, wyposażone we wszystkie niezbędne instalacje. W ramach usług zapewniamy profesjonalny montaż instalacji elektrycznych, hydraulicznych oraz gazowych.

Wykonujemy też prace nad elewacją, posadzkami i ociepleniem dachu. Na samym końcu zajmujemy się wykończeniem domu. Wstawiamy parapety, malujemy pomieszczenia, montujemy sprzęt elektryczny i wykonujemy inne usługi budowlane.

Zrealizowaliśmy już wiele projektów budowy domów pod klucz, zgodnych z różnorodnymi potrzebami inwestorów. Zachęcamy do zapoznania się z naszym portfolio, a jeśli masz pytania lub chcesz uzyskać szczegółowe informacje, skontaktuj się z nami bezpośrednio.

Firma budowlana ■ budowa domów “pod klucz” ■ remonty mieszkań od “A” do “Z” ■ instalacje wod/kan. CO ■ ścianki działowe ■ sufity podwieszane ■ malowanie ■ Śląsk Gliwice Zabrze Knurów