Usługi budowlane

Śląsk i Małopolska

Oferujemy usługi budowlane na Śląsku i w Małopolsce, w tym m.in. w Zabrzu, Rybniku i Rudzie Śląskiej. Wykonujemy projekty domów, prace deweloperskie. Przez wiele lat działalności zrealizowaliśmy różne projekty od budowy domów jednorodzinnych parterowych, przez domy podpiwniczone, aż po wykończenie apartamentów. Za każdym razem wykonywaliśmy zadania zgodnie z wytycznymi klienta zawartymi w umowie, dzięki czemu cieszymy się uznaniem szerokiego grona inwestorów. Gwarantujemy terminowe oddanie budynku do użytku. Zapraszamy do kontaktu!

Oferta usług budowlanych, które możesz nam zlecić, jest bardzo szeroka. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, a przede wszystkim bogatym doświadczeniem i wiedzą, które pozwalają nam podejmować się różnego typu prac, także tych nietypowych. To ty określasz dokładny zakres zlecenia, dlatego możesz skorzystać zarówno z drobnych robót wykończeniowych, jak również
zlecić nam kompleksowe prace budowlane przy wznoszeniu budynku. Jeśli zależy ci na współpracy z godnymi zaufania fachowcami – jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Domy od podstaw i rozbiórki 

Proponujemy wykonanie domów od podstaw do stanu pod klucz. Zajmujemy się przygotowaniem projektów, wykonaniem fundamentów oraz stawianiem ścian i stropów. Gwarantujemy
profesjonalny montaż instalacji elektrycznych, gazowych i hydraulicznych. Jeśli zajdzie taka potrzeba, wyburzamy ściany i rozbieramy konstrukcje stalowe. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i nowoczesnemu sprzętowi realizujemy zlecenia sprawnie i solidnie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z nami. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania i zaprezentujemy dotychczas zrealizowane projekty.