Firma budowlana
Gliwice Zabrze Knurów Śląsk
usługi budowlane - kontakt

Usługi budowlane – Śląsk i Małopolska

Oferujemy usługi budowlane na Śląsku i w Małopolsce, w tym m.in. w Zabrzu, Rybniku i Rudzie Śląskiej. Wykonujemy projekty domów, prace deweloperskie oraz kompleksowe remonty mieszkań. Przez wiele lat działalności zrealizowaliśmy różne projekty od budowy domów jednorodzinnych parterowych, przez domy podpiwniczone, aż po wykończenie apartamentów. Za każdym razem wykonywaliśmy zadania zgodnie z wytycznymi klienta zawartymi w umowie, dzięki czemu cieszymy się uznaniem szerokiego grona inwestorów. Gwarantujemy terminowe oddanie budynku do użytku. Zapraszamy do kontaktu!

Oferta usług budowlanych, które możesz nam zlecić, jest bardzo szeroka. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, a przede wszystkim bogatym doświadczeniem i wiedzą, które pozwalają nam podejmować się różnego typu prac, także tych nietypowych. To ty określasz dokładny zakres zlecenia, dlatego możesz skorzystać zarówno z drobnych robót wykończeniowych, jak również zlecić nam kompleksowe prace budowlane przy wznoszeniu budynku. Jeśli zależy ci na współpracy z godnymi zaufania fachowcami – jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Domy od podstaw i rozbiórki

Proponujemy wykonanie domów od podstaw do stanu pod klucz. Zajmujemy się przygotowaniem projektów, wylewaniem fundamentów oraz stawianiem ścian i stropów. Gwarantujemy profesjonalny montaż instalacji elektrycznych, gazowych i hydraulicznych. Jeśli zajdzie taka potrzeba, wyburzamy ściany i rozbieramy konstrukcje stalowe. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i nowoczesnemu sprzętowi realizujemy zlecenia sprawnie i solidnie.

Usługi remontowe i wykończeniowe w wykonaniu profesjonalistów

Usługi remontowe

Oferta naszej firmy obejmuje także szeroko pojęte usługi remontowe. Bez względu na to, czy chcesz odświeżyć kolory ścian w pokojach, czy wymienić całe parkiety, możesz na nas liczyć. Wystarczy skontaktować się z naszym biurem, byśmy dokonali wyceny prac i uzgodnili wszelkie szczegóły umowy. W wyznaczonym terminie wyślemy do Ciebie zespół naszych fachowców, który przeprowadzi wszystkie prace sprawnie, bezpiecznie i dokładnie.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z nami. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania i zaprezentujemy dotychczas zrealizowane projekty.

Firma budowlana ■ budowa domów “pod klucz” ■ remonty mieszkań od “A” do “Z” ■ instalacje wod/kan. CO ■ ścianki działowe ■ sufity podwieszane ■ malowanie ■ Śląsk Gliwice Zabrze Knurów