Firma budowlana
Gliwice Zabrze Knurów Śląsk
usługi budowlane - kontakt

Construction Development – budowa nowoczesnych domów

Budowa nowoczesnych domów to jedna ze specjalizacji Construction Development. Oferujemy również profesjonalną pomoc w remontach mieszkań. Zobacz szczegóły oferty!

O nas

Jesteśmy firmą budowlaną z Knurowa, która prowadzi działalność w sektorze budownictwa ogólnego na terenie Śląska i Małopolski. Właścicielem Construction Development jest Patryk Malinowski. Na swoim koncie mamy takie zlecenia jak:

  • budowy nowoczesnych domów parterowych,
  • remonty mieszkań,
  • instalacje ogrzewania podłogowego,
  • budowa domów podpiwniczonych,
  • prace wykończeniowe,
  • realizacje indywidualnych projektów.

Od początku działalności skupiamy się na solidnym i rzetelnym wykonaniu powierzonych nam zadań.

Współpraca

Dużo uwagi przykładamy do współpracy z klientem. Dlatego zapewniamy stały kontakt w czasie wykonywania zleceń. Jesteśmy dostępni, żeby odpowiedzieć na wszystkie pytania i wątpliwości przed i w trakcie budowy. Jeśli istnieje taka możliwość na budowie, dostosujemy się do sugestii nawet podczas realizowania projektu. Jednocześnie gwarantujemy terminowe wykonanie wszystkich prac. Dzięki temu budynek jest gotowy do odbioru planowanego dnia. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia wszystkich szczegółów współpracy!

Firma budowlana ■ budowa domów “pod klucz” ■ remonty mieszkań od “A” do “Z” ■ instalacje wod/kan. CO ■ ścianki działowe ■ sufity podwieszane ■ malowanie ■ Śląsk Gliwice Zabrze Knurów